Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

TSF Ankara

Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonası tamamlandı.

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından organize edilen, 21-27 Ocak 2017 tarihleri arasında oynanan Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası tamamlanmıştır. 
NOT: Resimler TSF sitesinden alınmıştır. Fotoğrafı olmayan sporcularımızın fotoğraflarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri halinde sitede fotoğraflarına yer verilecektir.
Sporcularımızın kulüp isimleri de tarafımızla paylaşırsa yazımıza ilave edilecektir.

odul-toreni


7 yaş genel kategorisinde Ankara Fatma Yılmaz Kişisel Gelişim ve Satranç Akademisi (FYAkademi) sporcularından Abdurrahman Ergün Türkiye 3.sü olmuş ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.

7genel
9 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Servet Gül 11. olmuş ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.

9 yaş kızlar kategorisinde Ankara sporcularımızdan Azra Kurnaz 2. olmuş ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.9kiz
10 yaş kızlar kategorisinde Ankara sporcularımızdan Çağla Dinçer 6. olmuş ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.
10kiz

11 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Zeki Berke Çağutçuoğlu 9. olmuş ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.

11 yaş kızlar kategorisinde Ankara sporcularımızdan Çisel Anaçoğlu 2. olmuş ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.11kiz
12 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Anıl Yolcu 6. , Arda Caberoğlu 8. ve Mehmet Buğra Fırat 12.  olmuşlar ve Türkiye Küçükler Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmışlardır.
12erkek
13 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Akın Kızılkuş 7. olmuş ve Türkiye Yıldızlar Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.

15 yaş kızlar kategorisinde Ankara sporcularımızdan Hümeyra Kargacı 2. olmuş ve Türkiye Yıldızlar Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.
15kiz
16 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Halit Yavuz İbik 5. olmuş ve Türkiye Yıldızlar Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.16erkek
17 yaş kızlar kategorisinde Ankara sporcularımızdan Yağmur Güçlü 1. ve Bulut Evrim Aluç 3.  olmuşlardır ve Türkiye Yıldızlar Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmışlardır.
17kiz
17 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Efe Can Tepe 3. ve Uğur Doğa Yazıcı 5.  olmuşlardır ve Türkiye Yıldızlar Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmışlardır.
17erkek
18 yaş genel kategorisinde Ankara sporcularımızdan Volkan Sevgi 3.  olmuş ve Türkiye Yıldızlar Ulusal Havuz Takım Listesine girmeye hak kazanmıştır.18erkek
Dereceye giren, ulusal takım havuzuna seçilen ve turnuvaya katılan sprocularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.