Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI ELO SATRANÇ TURNUVASI KAYIT FORMU

Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir.
Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.

TC Kimlik No Giriniz
   

Toplam Kayıt: 68
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
AHMET EMİR DORGA ANKARA 1149 A KATEGORİ (2199-1800)
SÜLEYMAN BARAN ÖZDEMİR ANKARA 0 1018 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ÇINAR TURGUT ANKARA 1332 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MERT DOĞAN AYDIN ANKARA 1765 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MERT BULMUŞ MERSİN 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
REFİK EFE GANİ SAMSUN 1219 1532 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ÖMER CELİL AKBULUT ANKARA 1019 A KATEGORİ (2199-1800)
MEHMET CANAY ÇENELİ KONYA 1441 1544 A KATEGORİ (2199-1800)
KADRİYE GÜLCE KARABOĞA ANKARA 1166 A KATEGORİ (2199-1800)
EREN KADİR KASAP KARABÜK 1017 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ARDA BAŞ ANKARA 1163 A KATEGORİ (2199-1800)
HARİKA DOĞAN ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
BORA KESKİN ANKARA 1483 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
HİKMET KANGAL ANKARA 1412 1372 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MUSTAFA BURAK ZENGİN ANKARA 1131 1367 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
SAMET KARADEMİR ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
CİHAT TUNÇ ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
YUSUF BUĞRA ÖZER ANKARA 1245 1501 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
EGE ŞİMŞİR ANKARA 0 A KATEGORİ (2199-1800)
ARDA ŞİMŞİR ANKARA 0 A KATEGORİ (2199-1800)
MUSTAFA ARDA DOMAÇ ANKARA 1226 A KATEGORİ (2199-1800)
MUHAMMED BİLAL SAKMAK ANKARA 1288 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
TALAT ÇOLAK AYDIN 1181 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
SELÇUK EMRE ÇOLAK AYDIN 1451 1631 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
YUSUF GÖKDOĞAN ANKARA 1046 1061 A KATEGORİ (2199-1800)
MELİH BOZKURT ANKARA 1137 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ARDA GENÇ ANKARA 1715 1835 A KATEGORİ (2199-1800)
SEHER BETÜL ŞİMŞEK ANKARA 0 A KATEGORİ (2199-1800)
SUDE NAZ MARANGOZ ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ALPEREN GÖKDOĞAN ANKARA 1166 1435 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
HALENUR İNCEDERE ANKARA 1202 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
SALİH SELİM AĞGEZ ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
KAAN BAYRAMOĞLU ANKARA 1212 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
RÜZGAR KOCAMAN ANKARA 0 1201 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
EMİNE DAMLA ÇATALKAYA ANKARA 1455 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
HALUK ORHON ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
BORA ORHON ANKARA 1591 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
DEFNE SERTEL ANKARA 1262 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ULAŞ GÜLERGÜN ANKARA 1037 1356 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ZEYNEP ÇİFTÇİ İZMİR 1554 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
NEŞLİŞAH HANİFE BULU GAZİANTEP 1228 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
BARIŞ ÖZKAN ANKARA 1064 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
KUTAY ÇİL ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MUHAMMED EFE AKKOCA ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ÇAĞAN ARHAN HOTMAN ANKARA 1488 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MUSTAFA YALÇIN ZOBU ANKARA 1178 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ALAATTİN EREN EMRE ANKARA 1286 A KATEGORİ (2199-1800)
ÖMER TUNCA ANKARA 1250 1386 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MEHMET AKİF YILDIRIM ANKARA 1431 A KATEGORİ (2199-1800)
TUNA YASİN TAŞTAN KONYA 1550 1662 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
AYAZ ŞİMŞEK ANKARA 1251 A KATEGORİ (2199-1800)
ONUR ALP DURAN ANKARA 1479 1583 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
MURAT YAŞAR AYDIN ANKARA 1024 1248 A KATEGORİ (2199-1800)
AYTAÇ AYDIN ANKARA 1555 1648 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
DENİZ BİLGE ALGÜL ANKARA 1233 1521 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
FATİH YILDIZ ANKARA 0 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ABUZER İNCEKARA KONYA 1644 A KATEGORİ (2199-1800)
YUSUF CAN MUCUR ANKARA 1198 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
AHMET EFE BOYRAZ ANKARA 1059 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
CEMAL UTKU ÇETİN ANKARA 1054 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
BARIŞ UÇAR ANKARA 1224 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
NİSA ÜSTÜN EDİRNE 1038 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
İNAN KURTYILMAZ ANKARA 1087 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
KUZEY KURTYILMAZ ANKARA 1286 1489 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)
ZEYNEP DİDE KÜREKCİ ANKARA 1164 A KATEGORİ (2199-1800)
FERİT TUNA KÜREKCİ ANKARA 1862 A KATEGORİ (2199-1800)
ONUR ÇINAR ENGİN ANKARA 1481 A KATEGORİ (2199-1800)
UMUT ILGAZ CEYLAN ANKARA 1197 1305 B KATEGORİ (1799 ve altı ile puanı olmayan)