Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank


ANKARA DEMİRSPOR KULÜBÜ 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK ve ÇOCUK BAYRAMI C KATEGORİSİ (1200-1399 arası ELO/UKD)

Turnuva Kayıtları Sona Ermiştir.
Kayıt Bitiş Tarihi: 2018-04-18 17:00:00



Toplam Kayıt: 93
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
MUAMMER GÜLCAN ANKARA 1307
EREN ERSÖZ KARABÜK 1333
KEMAL MERT KESİCİ KONYA 1137 1322
RECEP KEPÇELİOĞLU ANKARA 1260
DUYGU KARATAŞ ANKARA 1280
ARDA GEMCİ ANKARA 1235
FATİHHAN ŞAVUR ANKARA 1270
MİKAİL KOCADAĞ ANKARA 1126 1210
UMUT YALANIZ ANKARA 1399
MEHMET SERHAT GÜL DÜZCE 1302
HÜSEYİN YİĞİT ÇAKAN ANKARA 1349 1278
GÖKÇE YILMAZ ANKARA 1272
TUNA ÇOBAN ANKARA 1297
ALİ AKKAYA AMASYA 1308
AHMET EFE KORUCU ANKARA 1364
MEHMET EDİZ ÇIRAK ANKARA 1220
SAMET ÖZÇOBAN ANKARA 1042 1207
YUNUS GÖKALP BALCI ANKARA 1287
AHMET YİĞİT ANKARA 1213
ERDEM ALP ÜNAL ANKARA 1286
DEMİR AKBULUT ANKARA 1200
ERAY PEHLİVANOĞLU ANKARA 1157 1322
AÇELYA GÜMELE ORDU 1371
MERT ŞİŞMAN ESKİŞEHİR 1325
ALPER BAHÇEKAPILI ANKARA 1156 1287
BUKET TAŞDELEN ANKARA 1375
ASUMAN BETÜL TAŞDELEN ANKARA 1206
ALPEREN YILMAZ ANKARA 1018 1282
AHMET KAAN ÖZÇELİK ANKARA 1219
FURKAN DEMİR ANKARA 1348
TAHA UMUT USLU ANKARA 1314
MERT ŞAHİN ANKARA 1226
UTKU ERDOĞANARAS ANKARA 1269
YİĞİTHAN GEDİZ ANKARA 1225
AYÇA KURNAZ ANKARA 1343
ADEM ARPACI ANKARA 0
UMUT SELAM ANKARA 1203
ALPER AYDIN ANKARA 1241
TUNA BİLEN ANKARA 1074 1369
ATA ÜLGER ANKARA 1201
METİN EFE AYGÜN ANKARA 1229 1310
KADİR DURAN ANKARA 1289 1257
ILGAZ DÖNDÜ ANKARA 1255
BATUHAN TORAMAN ANKARA 1232
METEHAN KARTOP ANKARA 1292
BERFİN TOPAL ANKARA 0 1214
KEREM ÇETİNKAYA ANKARA 1240
OSMAN BERAT ÖZDEMİR ANKARA 1320 1303
CELİL SEMİH SEVİNCİK İSTANBUL 1315
ERHAN KILIÇASLAN ANKARA 1307
ALPER CENK ÖZTÜRK ANKARA 1133
HİKMET KANGAL ANKARA 1379 1377
BARANCAN ÖZDEMİR ANKARA 1398
OLGAÇ KIZILET ANKARA 1207 1351
MUSTAFA BURAK ZENGİN ANKARA 1079 1271
OĞUZ KAAN GÖK KONYA 1310 1270
HALİL LEVENT UÇAN ANKARA 1229 1283
MUHAMMET FURKAN KIZILTUNÇ TEKİRDAĞ 1231
HÜSEYİN AHMET KAMCI ANKARA 1303
EDANUR ÇAKAL ESKİŞEHİR 1201 1338
ETKA KARABULUT ANKARA 1389
MUHAMMED POYRAZ DURA ANKARA 1250
ALPEREN CANIŞEN ANKARA 1100 1376
ALPEREN ALTUNBAŞ ANKARA 1335
EMİRHAN ALTUNBAŞ ANKARA 1391
İNANÇ BAŞARAN ANKARA 1203 1319
HASANCAN ARI ANKARA 1295
OSMAN CEYLAN DENİZLİ 1254
ALPTUĞ TURAN ANKARA 1240
ALİ DENİZ DOĞAN ANKARA 1214
SERDAR MURAT YILDIZ ANKARA 1087 1349
ALİ EFEKAN OKUTKAN ANKARA 1200
ONUR ALP DURAN ANKARA 0 1227
HÜSEYİN SAİD DEVECİ ADIYAMAN 1376
ÖMER TUNCA ANKARA Yok 1275
ALPEREN GÖKDOĞAN ANKARA 1272
BARIŞ GÜZEY KOCAELİ 1349
ÜNAL YİĞİT ÖZENÇ MUĞLA 1248
İSMAİL KARAHAN ANKARA 1321
CEM FARABİ ÖZ ANKARA 1261
AHMET TUĞŞAD ÖZ ANKARA 1359
MUSTAFA BAZ ANKARA 1253
GLİB GRABOVSKYI ANKARA 1221
TUNA LAÇİN ANKARA 1263
ONUR KAYACAN ANKARA 1300
BORA ORHON ANKARA 1345
YİĞİT KALENDER AYDIN 1275 1375
EREN OVACILLI ANKARA 1377
MURAT YAŞAR AYDIN ANKARA 1061 1228
ÇAĞAN ARHAN HOTMAN ANKARA 1360
DENİZ BİLGE ALGÜL ANKARA 0 1271
SHAKER ABDIANWALL ANKARA 1317
ABDULKADİR TÜRKMEN ANKARA 1160 1377