Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

Turnuva Haberleri

Carrefour Ankara AVM Satranç Turnuvası

29 Eylül 2012 Cumartesi günü Carrefour Ankara AVM alışveriş merkezi'nde 3 kategoride satranç turnuvası yapıldı. Turnuvada her kategoriden 40'ar sporcu yarıştı. Yarışmada dereceye giren sporuculara çeşitli ödüller verildi.Turnuva tüzüğü
7-8 Yaş Final Sıralama     9-10 Yaş Final Sıralama          11-12 Yaş Final Sıralama
yusuf carrefur

Hakemler ve Görevlendirmeler


2017-2018 Sezonu Hakem Görevlendirmeleri





2016-2017 Sezonu Hakem Görevlendirmeleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası (30.08.2017)

Temmuz 2017 Ankara Yıldırım Satranç Turnuvası (30.07.2017)

Temmuz 2017 Ankara Hızlı Satranç Turnuvası (29.07.2017)

Kahramankazan 15 Temmuz Şehitlerini Anma Hızlı Satranç Turnuvası (15.07.2017)

Haziran 2017 Ankara Yıldırım Satranç Turnuvası (18.06.2017)

Haziran 2017 Ankara Hızlı Satranç Turnuvası (17.06.2017)

Arı Koleji Satranç Turnuvası (30-31.05.2017)

Altındağ Okulsporları Satranç Turnuvası (29-31.05.2017)

Nesibe Aydın Okulları Finalleri Satranç Turnuvası (29-30.05.2017)

Ostim-Gören Kalpler Görme Engelliler Satranç Şenliği (28.05.2017)

Mayıs 2017 Ankara Yıldırım Satranç Turnuvası (28.05.2017)

Çubuk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı Satranç Turnuvası (27-28.05.2017)

Mayıs 2017 Ankara Hızlı Satranç Turnuvası (27.05.2017)

Yenimahalle Okulsporları Satranç Turnuvası (25-26.05.2017)

Nesibe Aydın 15. Yıldırım Satranç Turnuvası (25.05.2017)

Mamak Okulsporları Satranç Turnuvası (23-24.05.2017)

Şereflikoçhisar Okulsporları Satranç Turnuvası (20-21.05.2017)

GİMART AVM Satranç Turnuvası (19-21.05.2017)

Türk Telekom Spor Olimpiyatları Satranç Turnuvası (18-21.05.2017)

Keçiören Belediyesi Özel Satranç Turnuvası (17.05.2017)

2017 Ankara Okulsporları (Minikler) (15-18.05.2017)

Armada AVM Göreneller Satranç Turnuvası (14.05.2017)

Üniversiteler Arası 9. Özel Başkent Takımlar Satranç Kupası (12-14.05.2017)

Nesibe Aydın Okulları Özel Satranç Turnuvası (11-12.05.2017)

Kazan Okulsporları Satranç Turnuvası (11-12.05.2017)

Etimesgut Okulsporları Satranç Turnuvası (08-10.05.2017)

2016-2017 Ankara Kulüpler Şampiyonası 2. Oturum (06-07.05.2017)

Dünya Çocukları için Barış & Mutluluk Satranç Turnuvası (06-07.05.2017)

Polatlı Okulsporları Satranç Turnuvası
 (02-03.05.2017)


Ostim Spor Kulübü Satranç Şenliği (29.04.2017)

Nesibe Aydın 14. Yıldırım Satranç Turnuvası (27.04.2017)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Minikler Şenliği (23.04.2017)

Ankara Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası (21-23.04.2017)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ELO ve UKD Satranç Turnuvaları (19-23.04.2017)

Ankara Nisan Hızlı Satranç Turnuvası (15.04.2017)

Sincan Okul Sporları Satranç Turnuvası (10-13.04.2017)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Turnuvası (08-09.04.2017)

Gölbaşı Okul Sporları Satranç Turnuvası (03-05.04.2017)

Polatlı Küçükler ve Yıldızlar Takım Satranç Turnuvası (01-02.04.2017)

Ankara Mart Yıldırım Satranç Turnuvası (31.03.2017)

Pursaklar Okul Sporları Satranç Turnuvası (27-31.03.2017)

Armada AVM Satranç Turnuvası (26.03.2017)

Çubuk Küçükler ve Yıldızlar Satranç Takım Turnuvası (25-26.03.2017)

2016-2017 Ankara Kulüpler Şampiyonası (25-26.03.2017)

2017 KYK Finalleri Satranç Turnuvası (25.03.2016)

Nesibe Aydın 13. Yıldırım Satranç Turnuvası (23.03.2017)

Elmadağ Okul Sporları Satranç Turnuvası (21-24.03.2017)

Beypazarı Okul Sporları Satranç Turnuvası (16.03.2017)

Çanakkale Şehitlerini Anma Satranç Turnuvası (14-19.03.2017)

Haymana Okul Sporları Satranç Turnuvası (14.03.2017)

Akyurt Okul Sporları Satranç Turnuvası (13.03.2017)

Keçiören Okul Sporları Satranç Turnuvası (07-09.03.2017)

Ankara Şubat 2017 Yıldırım Satranç Turnuvası  (26.02.2017)


Ankara Şubat 2017 Hızlı Satranç Turnuvası  (25.02.2017)

Çubuk Kış Satranç Turnuvası (25-26.02.2017)

Ankara Okullararası Satranç Müsabakaları (20.02-03.03.2017)

Nesibe Aydın 12. Yıldırım Satranç Turnuvası (16.02.2017)

Ankara Şubat 2017 ELO Satranç Turnuvası (16-19.02.2017)

Kalecik Okullararası Satranç Turnuvası  (15.02.2017)

2017 Ankara Kadınlar İl Birinciliği  (10-12.02.2017)

Armada AVM Turnuvası   (05.02.2017)

Ankara Ocak 2017 ELO Satranç Turnuvası (19-22.01.2017)

11. Nesibe Aydın Yıldırım Satranç Turnuvası (19.01.2017)

Yükselen Koleji Satranç Turnuvası- Çubuk (14-15.01.2017)


Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Satranç Turnuvası (14.01.2017)

Ankara 2017 Gençler İl Birinciliği (06-08.01.2017)

KYK Yurtları Satranç Turnuvası (28.12.2016)

VI.Özel Başkent Yıldırım Satranç Kupası (25.12.2016)

2017 Ankara Küçükler-Yıldızlar İl Birinciliği (23-25.12.2016)


2017 Ankara Emektarlar İl Birinciliği (16-20.12.2016)

Nesibe Aydın 10. Yıldırım Satranç Turnuvası (15.12.2016)

2017 Ankara İl Birinciliği (03-11.12.2016)


2017 Ankara İl Birinciliği Seçmeleri (23-27.11.2016)

Beypazarı Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası (22.11.2016)

Gölbaşı Öğretmenler Günü Satranç Turnuvası (19.11.2016)

Nesibe Aydın 9. Yıldırım Satranç Turnuvası (17.11.2016)

10 Kasım Atatürk'ü Anma ELO Satranç Turnuvası (08-13.11.2016)

Carrefour AVM Satranç Turnuvası (05-06.11.2016)


Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası (28-30.10.2016)

Çubuk Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası (22-23.10.2016)


ABC Eğitim Kurumları Satranç Turnuvası (22.10.2016)

Gimart AVM Ödüllü Satranç Turnuvası (14-16.10.2016)

Nata Vega AVM Ödüllü Satranç Turnuvası (08-09.10.2016)


2015-2016 Sezonu Hakem Görevlendirmeleri


ODTÜ Yıldırım Turnuvaları (09.11-07.12.2015 / 04.01-14.03-11.04-09.05-13.06.2016)

Nesibe Aydın Yıldırım Turnuvaları (15.10-19.11-17.12.2015-21.01.-18.02.-17.03.-21.04.-19.05.2016) 

Armada AVM Turnuvası (11.10.2015)

Gimart AVM Ödüllü Turnuvası (17-18.10.2015)

Çubuk Cumhuriyet Bayramı Turnuvası (24-25.10.2015)

Cumhuriyet Bayramı Turnuvası (24-25.10.2015)

Carrefour Ankara AVM Turnuvası (28-29.10.2015) 

10 Kasım Atatürk'ü Anma ELO Turnuvası (10-15.11.2015) 

Armada AVM Satranç Turnuvası (15.11.2015) 

2016 Ankara İl Birinciliği Seçmeleri (20-25.11.2015)

Çubuk Atatürk Kupası Turnuvası (21-22.11.2015) 

Beypazarı Öğretmenler Günü Turnuvası (23.11.2015) 
 
Nesibe Aydın Sanat Akademisi Satranç Şenliği
 (28.11.2015)

Şereflikoçhisar Atatürk'ü Anma Turnuvası (28-29.11.2015) 

2016 Ankara Emektarlar Şampiyonası (02-08.12.2015)

2016 Ankara Görme Engelliler İl Birinciliği (05-06.12.2015) 

2016 Ankara Küçükler ve Yıldızlar İl Birinciliği (11-13.12.2015) 

Armada AVM Satranç Turnuvası (20.12.2015)


Haymana Okullar Arası Satranç Turnuvası (22-23.12.2015)

2016 Ankara İl Birinciliği
 (19-26.12.2015)

Nesibe Aydın Sanat Akademisi 2. Satranç Şenliği (26.12.2015)

Carrefour AVM Turnuvası
(26-27.12.2015)

Elmadağ Okullar Arası Satranç Turnuvası (29-31.12.2015)

Sincan Okullar Arası Satranç Turnuvası (04-08.01.2016)

Kışa Merhaba ELO Turnuvası (08-10.01.2016)

B.B. Ankara Spor Kulübü Takımlar Arası Satranç Turnuvası (10.01.2016)

Çubuk Küçükler / Yıldızlar Takım Turnuvası (16-17.01.2016)

Armada AVM Satranç Turnuvası (17.01.2016)

İTÜ Birliği Derneği Yıldırım Turnuvası (19.01.2016)

Kazan Okullar Arası Satranç Turnuvası (19-20.01.2016)

Keçiören Okullar Arası Satranç Turnuvası (19-21.01.2016)


Şereflikoçhisar Birinciliği Satranç Turnuvası (23-24.01.2016)

Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası (12-14.02.2016)

Armada AVM Satranç Turnuvası (21.02.2016) 

2015-2016 Okullararası Satranç Turnuvası (22-26.02.2016)

Çubuk G.H.S.İ.M. Kupası Satranç Turnuvası (27-28.02.2016)

Şereflikoçhisar Küçükler ve Yıldızlar Takım Turnuvası (05-06.03.2016) 

Carrefour AVM Satranç Turnuvası (12.03.2016)

4. ODTÜ Üniversiteler Arası FM Ali İpek Hızlı Satranç Anma Turnuvası (19.03.2016)

Pursaklar Okullar Arası Satranç Turnuvası (21-24.03.2016)

Başkent Mart ELO - UKD Turnuvası (25-27.03.2016)

Armada AVM Turnuvası (27.03.2016)

4. Nesibe Aydın Küçükler ve Minikler Satranç Şenliği (02.04.2016)

Dünya Çocukları İçin Barış ve Mutluluk Satranç Turnuvası (09.04.2016)


Gökyay Satranç Spor ve Kültür Vakfı Turnuvası (09-10.04.2016)

Ankara Kulüpler Şampiyonası (1. Oturum) (09-10.04.2016)

Akyurt Okul Sporları Satranç Turnuvası (11-12.04.2016)

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası-Minikler Şenliği (16-17.04.2016)

Çubuk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Turnuvası (16-17.04.2016)

2. Geleneksel Beypazarı Satranç Turnuvası (18.04.2016)

Polatlı Okul Sporları Satranç Turnuvası (25-26.04.2016) 

5. Nesibe Aydın Küçükler ve Minikler Satranç Şenliği (30.04.2016)

Gimart AVM Ödüllü Satranç Turnuvası (30.04-01.05.2016) 

Genç Akademisyenler Elo Turnuvası (01-07.05.2016)

VIII. Özel Başkent Takımlar Turnuvası
 (06-08.05.2016)


2015-2016 Okul Sporları Minikler Satranç Turnuvası (11-13.05.2016)

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası (14-15.05.2016) 

Çubuk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası (14-15.05.2016)

Etimesgut Okullar Arası Satranç Turnuvası (17-18.05.2016)

Tema Koleji Turnuvası (21-22.05.2016) 

Altındağ Okullar Arası Satranç Turnuvası (23.05.2016) 

Elmadağ Okullar Arası Satranç Turnuvası (25-27.05.2016)

Dost Koleji Satranç Turnuvası (28.05.2016)

Ayşeabla Okulları Turnuvası (28-29.05.2016)

Polatlı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası (28-29.05.2016) 

Mamak Okullar Arası Satranç Turnuvası (31.05-02.06.2016)

Osmanlı Gençlik Derneği Turnuvası  (04-05.06.2016)

Tuz Gölü Turnuvası (04-05.06.2016)

Özel Arı Okulları Turnuvası (07-08.06.2016)

Darüşşifa Koleji Turnuvası (11-12.06.2016)

Uygar Sarı Koleji 30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası (27-28.08.2016)




2014-2015 Sezonu Hakem Görevlendirmeleri

Gimart AVM Ödüllü Turnuvası (11-12.10.2014)

İTÜ Yıldırım Turnuvaları (20.10-25.11-23.12.2014-20.01-24.02-24.03-21.04-26.05.2015)

ODTÜ Yıldırım Turnuvaları (13.10-10.11-01.12.2014-12.01-09.02-02.03-06.04-11.05-08.06.2015)

Keçiören Okullararası (Liseler) Cumhuriyet Takım Turnuvası (21-22.10.2014)

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Turnuvası (25-26.10.2014)

Çubuk 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Turnuvası (25-26.10.2014)

Ankara Yıldırım Birinciliği Turnuvası (27.10.2014)

Carrefour Ankara AVM Turnuvası(28-29.10.2014)

2014-2015 Yaş Grupları  Turnuvası (01-02-08-09.11.2014)

2015 Ankara Birinciliği Seçmeleri (14-16.11.2014)

Şereflikoçhisar Atatürk Haftası  Turnuvası (15-16.11.2014)

B. B. Ankara Spor Kulübü  Turnuvası (22.11.2014)

Emektarlar Şampiyonası (22-28.11.2014) 

Çubuk Atatürk Kupası Turnuvası (29-30.11.2014)

Dünya Serebral Palsi Derneği (DÜNSEV) Ödüllü Turnuvası (29-30.11.2014)

Keçiören Okullararası (İlkokullar-Ortaokullar) Takım Turnuvası (01-04.12.2014)

2015 Genel ve Kadınlar İl Birinciliği (12-21.12.2014)

Carrefour Ankara AVM Turnuvası (20-21.12.2014)

27 Aralık UKD Turnuvası (27-28.12.2014)

4.Özel Başkent Yıldırım Turnuvası (28.12.2014)

B.B. Spor Kulübü UKD Turnuvası (03-04.01.2015)

2015 Görme Engelliler Genel ve Kadınlar İl Birinciliği (03-04.01.2015)

Çocuk ve Yıldızlar Ligi (1.Oturum) (10-11.01.2015)

Çubuk Çocuk ve Yıldızlar Ligi (1.Oturum) (17-18.01.2015)

Yıldızlar Birinciliği ve Minikler Şenliği (16-18.01.2015)

Kazan Kaymakamlık Kupası (19-20.01.2015)

Carrefour Sömestir Turnuvası (04-05.02.2015)

Armada AVM  Turnuvası (08.02.2015)

Başkent ELO ve UKD Turnuvası (13-17.02.2015)

Çubuk 4. Geleneksel Kaymakamlık Kupası (21-22.02.2015)

Üniversitelerarası Takımlar Satranç Şenliği (21-22.02.2015) 

Gölbaşı Okullar Arası İlçe Birinciliği
 (24-26.02.2015)

2015 Ankara Gençler Birinciliği (26.02-01.03.2015)

Pursaklar G.H.S.İ.M. Turnuvası (03-05.03.2015)

Çanakkale Şehitlerini Anma Turnuvası ve Minikler Şenliği (14-15.03.2015) 

2014-2015 Okullararası Satranç Turnuvası (19-22.03.2015)

3.ODTÜ Üniversitelerarası FM Ali İpek Hızlı Satranç Anma Turnuvası (21-22.03.2015)

Çubuk Çocuk ve Yıldızlar Ligi (2. Oturum) (21.03.2015)

Armada AVM Turnuvası (22.03.2015)

Haymana Okullararası Satranç Yarışması (24.03.2015)

Şereflikoçhisar Çanakkale Şehitlerimizi Anma Turnuvası (28-29.03.2015)

Ankara İl Yöre Yarışmaları (1. Oturum) (28-29.03.2015) 

7. Özel Başkent Takımlar Satranç Turnuvası (03-05.04.2015)
 
Carrefour AVM  Turnuvası
 (04-05.04.2015)

Çocuk ve Yıldızlar Ligi (2. oturum) (11-12.04.2015)

23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı UKD Turnuvası (18-19.04.2015)

Çubuk 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Turnuvası (18-19.04.2015)

Armada AVM Satranç Turnuvası (19.04.2015)

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı ELO ve UKD Turnuvası (23-26.04.2015) 

Minikler Okullararası Satranç Turnuvası (27-28.04.2015)

Ankara İl Yöre Yarışmaları (2. Oturum) (09-10.05.2015) 

Elmadağ Okullar Arası Gençlik Haftası Turnuvası (12-14.05.2015)

Gimart AVM 19 Mayıs  Turnuvası (16-19.05.2015)

Çubuk 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Turnuvası (23-24.05.2015)

Armada AVM Turnuvası (24.05.2015)

Başkent Mayıs ELO - UKD Turnuvası (27-31.05.2015)

Polatlı Okullararası Turnuvası (28-29.05.2015)

Özel Nesibe Aydın Okulları Turnuvası (01-04.06.2015)

Mamak Okullararası Turnuvası (01-03.06.2015)

Carrefour AVM Turnuvası (13-14.06.2015)

Başkent Haziran Hızlı Elo Turnuvası (27-28.06.2015)

Armada AVM Turnuvası (28.06.2015)

Bayram Şekeri UKD Turnuvası (11-12.07.2015)

Ankara Zafer Bayramı Turnuvası
 (28-30.08.2015)

Son Kale Açık Satranç Turnuvası (05-06.09.2015)

Avrupa Spor Haftası Turnuvası (11-13.09.2015)

Armada AVM Satranç Turnuvası (13.09.2015) 

2013-2014 Sezonu Hakem Görevlendirmeleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Turnuvası

Armada  Turnuvası

Ankara Cumhuriyet Turnuvası(Büyükler)

Ankara Cumhuriyet Turnuvası(14 yaş altı)

Carrefour Turnuvası 

Çubuk 29 Ekim Turnuvası 

Ankara Hızlı Satranç Birinciliği


Hızlı Tren  Turnuvası

Mamak Belediyesi Turnuvası

Çubuk Atatürk Kupası
 
1.Odtü İlk Pazartesi Yıldırım Turnuvası

7.Seri Küresel Karma Satranç Turnuvası

Ankara Ustalar Turnuvası

III.Özel Başkent Yıldırım Kupası

Ankara İl Birinciliği

Ankara Küçükler Birinciliği

Okul Sporları   

Çubuk Çocuk ve Yıldızlar Ligi

Ankara Çocuk ve Yıldızlar Ligi

2.Odtü İlk Pazartesi Yıldırım Turnuvası


Yıldızlar Birinciliği,Türkiye Küçükler Şampiyonasına Hazırlık ve Minikler Şenliği 

B.B.Ankara Spor Turnuvası

Carrefour Turnuvası

Şubat Başkent Elo Turnuvası

Çubuk 3.Kaymakamlık Kupası

2. ODTÜ Üniversitelerarası FM Ali İpek Hızlı Satranç Anı Turnuvası

Özel Arı Okulları Satranç Turnuvası ve Minikler Şenliği

Gölbaşı Okullararası Kaymakamlık Turnuvası

ODTÜ Mezunlar Derneği Turnuvası

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Satranç Şenliği ve ELO Turnuvası

12.Altın Şah Turnuvası

Özel Büyük Kolej Turnuvası 

6.Beko Satranç Şöleni


Özel Nesibe Aydın Koleji Turnuvası

Zafer Bayramı Turnuvası (29-31.08.2014)

Ankara Eylül Elo Turnuvası (26-28.09.2014)



2012-2013 Sezonu Hakem Görevlendirmeleri

3.Geleneksel Mamak Turnuvası

Özel Ferda Okulları Turnuvası

Ankara Üniversitesi Personel Turnuvası

Doğa Koleji Turnuvası

V.Özel Başkent Üniversitesi Takımlar Kupası


23 Nisan Turnuvası(Büyükler)

23 Nisan Turnuvası( Küçükler)

23 Nisan Çubuk Turnuvası

Anözder H.Sabri Baday Turnuvası

11.Altınşah Turnuvası

Polatlı 19 Mayıs Turnuvası

19 Mayıs Turnuvası

Matematik Derneği Turnuvası

Nesibe Aydın Okulları Turnuvası

Türk Telekom Turnuvası

Armada Avm Turnuvası

Yıldızlar İl Birinciliği






Gazi Üniversitesi Türkiye Üçüncüsü

SATRANÇTA UZUN YILLARDIR ÖZLENEN KUPA ANKARAYA SONUNDA GELDİ. 

2011-2012 Türkiye İş Bankası Satranç Ligi 10-22 Temmuz 2012 tarihlerinde Konya’da gerçekleştirildi. Koordinatörlüğünü Dr. Mahmut YÜKSEL'in, Başantrenörlüğünü Öğr.Gör. İbrahim YÜKSEL, Antrenörlüklerini A. Reha Han ve M. Bahaeddin KARABULUT’un yaptığı Gazi Üniversitesi Satranç Takımı Türkiye 3.sü olarak büyük sükse yaptı. Rating sıralamasında 6.sırada başlayan Gazi Üniversitesi özellikle bünyesinde bulundurduğu hem yerli hem de yabancı genç oyuncularla turnuvaya damgasını vurdu. Özelikle turnuvanın tek engelli sporcusu olan Handenur Şahin’in 15 yaş altı bayan masada masa 1.si olması ligin en manidar anıydı.4 yıl önce profesyonel olarak satranç müsabakalarında yer alan Gazi Üniversitesi Satranç takımının istikrarlı yükselişi kısıtlı bütçeyle bu camiada yer almak isteyen diğer kulüpler için güzel bir örnek oldu. Şampiyon olan takımın 3 oyuncusunun ücretiyle kurulan Gazi Üniversitesi Satranç Takımı Türkiye İş Bankası Satranç 1. Ligi'nde hem Ankara'yı hem de tüm İç Anadolu Bölgesi'ni temsil eden ve gelecek yıl da temsil edecek tek takım olma özelliğinde.
Bu başarıda özellikle emeği geçen Gazi Üniversitesi Rektör yardımcısı Prof.Dr.Yusuf Kalender ve Gazi Üniversitesindeki satrançseverlerin de hakkını teslim etmek gerekir.Artık bu istikrarlı yürüyüşü gelecek yıl yapılacak müsabakalarda şampiyonluk kupası ile taçlandırmak en büyük amaç.
gazi2 gazi1

30 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası

genel 60030 Ağustos Zafer Bayramı Satranç Turnuvası 29 Ağustos  Çarşamba günü 19 Mayıs Ziya Ozan Yüzme Havuzu Kafeteryasında 221 sporcunun katılımıyla başlamış ve  1 Eylül 2012 tarihinde madalya töreni ile sonuçlanmıştır. Turnuvada  ilk üçe giren sporculara madalya verildi.  Kızlar da tüzükte belirtildiği üzere genel kategoride yarıştı, aldıkları puanlara göre değerlendirilerek  ilk üçüne madalya verildi.
Turnuva Tüzüğü  Program    
P1013309 P1013313 P1013315
 9 Yaş ve Altı; Ana Liste Turlar; Tur 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Final Sıralama  12 Yaş ve Altı; Ana Liste Turlar; 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Final Sıralama  Büyükler; Ana Liste Turlar; 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, Final Sıralama

Avrupa Okullar Arası Şampiyonası'nda İkinci Tur

escc haberAntalya'nın Kemer ilçesinde 11 - 19 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleşmekte olan Avrupa Okullar Arası Satranç Şampiyonası'nda ikinci tur saat 15.00'da sona erdi. Şampiyonada U7 genelde 17, U7 kızlarda 13, U9 genelde 33, U9 kızlarda 22, U11 genelde 33, U11 kızlarda 16, U13 genelde 23, U13 kızlarda 11, U15 genelde 25, U17 genelde 5 ve U17 kızlarda 6 olmak üzere toplam 204 sporcu 11 kategoride yarışıyor.

Saat 16.30'da başlayacak olan üçüncü turun tüm masalarını Türkiye Satranç Federasyonu sanal stadyumlarından canlı olarak takip edebilirsiniz. Şampiyona ile ilgili tüm detaylar turnuva sayfasında yer alıyor.

Turnuva Sayfası