Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

Ankara Hakem Gelişim Semineri (27-29 Nisan 2018)

il hakemi_kokard
 Ankara'da 27-28-29  Nisan 2018 tarihlerinde Hakem Gelişim Semine
ri yapılacaktır.. Katılacak olan aday ve il hakemlerinin ön başvuru formunu, kurs ücretlerini yatırdığına dair dekontu aşağıda yer alan mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Kurs için gerekli belgeleri, kursiyerlerin 27 Nisan 2018 Cuma günü yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

NOT: Aday hakemliğinde en az 1 yılını doldurmuş olan hakemler seminer sonunda yapılacak olan sınava girebilirler. 

NOT: Türkiye Satranç Federasyonun İş Bankası Ankara Şubesi 4200-5930838 hesabına 26 Nisan 2018 tarihine kadar 200 TL yatırılması ve dekontun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine gönderilmesi gerekmektedir. Dekontlarını göndermeyen kursiyerler, kursa alınmayacaklardır. 

Katılımcı Listesi


KURS PROGRAMI
27 Nisan 2018 16:00 - 19:00
28 Nisan 2018 10:00 - 17:00
29 Nisan 2018 10:00 - 17:00


Kursun Yapılacağı Yer: Türkiye Satranç Fedarasyonu Binası. (6.Kat)-Angora Oteli karşısı/ ULUS-ANKARA

Hakem Gelişim Kursu’na katılabilmek için gerekli şartlar;
1- Aday hakem olmak,
2- İçerisinde bulunduğu dönemin vizesini yapmış olmak,
3- Online kayıt sayfası bulunmuyor ise Kurs Yöneticisi'nden yeterli kontenjan olduğuna dair teyit almak.

Hakem Gelişim Kursu’na müracaatta Kurs Yöneticisi’ne verilecek evraklar;

1- Kursa katılmak istenildiğine dair DİLEKÇE,
2- Kurs katılım bedelinin (200 TL) yatırıldığına dair banka dekontu (ATM'lerden yapılan işlemlerde işlem ücreti alınabilmektedir). (Dekontun açıklamasına Kursiyerin Adı, Soyadı ve Kurs İli, Kurs Türü, Hakem Kurs Bedeli ifadesi) eklenmelidir. Örn Açıklama (Cengiz İNCE İstanbul Aday Hakem Kurs Bedeli)

ÖNEMLİ: Hakem Gelişim Kursu sonunda düzenlenecek sınava katılabilmek için “Satranç Hakemi Değerlendirme ve Terfi İşlemleri Prosedürü’nün 9. ve 14. maddesinde” belirtilen şartları sağlamak gerekmektedir.

İade İşlemleri;

-
 Kurs sonucunda başarısız olduğunuz takdirde belgeleriniz Kurs Yöneticisi tarafından iade edilecektir.

- Kursun iptal edilmesi, ertelenmesi veya mücbir sebepler nedeniyle düzenlenememesi yada sağlık (Belgelendirilecektir.), 1. derece yakınının vefatı (Belgelendirilecektir.) veya mükerrer ödeme nedeniyle kursa iştirak edilememesi durumunda kurs katılım bedelinizin iade talebi için TSF iletişim merkezi > Yeni Destek Talebi > Destek Konusu'ndan "Muhasebe İade" bölümünden başvuruda bulunulmalıdır.