ankaralogo banner isbank

Başkent Üniversitesi ile İş Birliğimiz 6. Yılında!

ekran goruntusu_2021-04-09_122247Federasyonumuz ve Başkent Üniversitesi arasında kurulan iş birliği, 8 Nisan’da imzalanan protokol ile altıncı yılında da devam ediyor. İş birliği protokolü kapsamında; Başkent Üniversitesi Uluslararası Açık Satranç Turnuvası, Liselerarası Takım Yarışmaları, Milli takım kampları yer tahsisinin sağlanması Başkent Üniversitesi’nin destekleriyle devam edecek. Protokol kapsamında düzenlenmesi planlanan turnuvalar pandeminin seyrine göre online, yarı online ya da yüz yüze hayata geçirilecek.
Törene Başkent Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ali Haberal, Federasyon Başkanımız Gülkız Tulay, As Başkanımız WIM Nilüfer Çınar Çorlulu, Başkent Üniversitesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Merkezi (BEDAM) Müdürü Prof. Dr. Ali Halıcı, TSF Genel Sekreteri M. Sedat Fırat, TSF Ankara İl Temsilcisi Engin Güleç, antrenör Uzman Aylin İbişoğlu katıldı.
İmza töreninde konuşma yapan BEDAM Müdürü Prof. Dr. Ali Halıcı, pandemiden kaynaklı bu sene kısıtlı şartlarda bir araya gelinse de Türkiye Satranç Federasyonu ile birlikte olmak Başkent Üniversitesi için çok kıymetli olduğunu ifade etti. Başkent Üniversitesi’nin ve Federasyonumuzun kocaman bir aile olduğunu vurgulayan Prof. Dr. Ali Halıcı, iki kurumun birlikte hareket etmesi çok değerli olduğunu belirtti.  Detaylar için TIKLAYINIZ...

SATRANÇ 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖRLÜK UYGULAMALI EĞİTİM KURSLARI

antrenorluk kursu1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Uygulama Eğitimi Kursları başlıyor.
Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü Antrenör Eğitimi Yönetmeliği gereğince bu kurslara sadece, Gençlik Spor Bakanlığının açmış olduğu Temel Eğitim sınavına katılarak başarılı olanlar, Spor Bilimleri Fakültesi ve Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunları başvuru yapabileceklerdir

Kursla ilgili detaylı bilgilendirme için; 
TIKLAYINIZ...

Başsağlığı

 Hayatımız boyunca yaşadığımız zorlukların en büyüğünü sevdiklerimizi kaybettiğimizde yaşarız. Can dostumuzu kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Fakir Şahin kardeşimize Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine, sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı dileriz. Geride kalan siz sevgili dostlarımıza da sabırlar dileriz. Başımız sağ olsun…

1
2

MUTLU YILLAR

IMG-20201231-WA0000
Yeniden sağlıkla ve huzurla bir arada olacağımız, birbirimizi sevgiyle kucaklayacağımız, turnuva salonlarında en güzel heyecanları hep birlikte yaşayacağımız bir yıl olsun... 
 
Yeni yılın sevdiklerinizle birlikte sağlık, sevgi ve başarı dolu anılarla geçmesini temenni eder, mutlu yıllar dileriz.

HAKEM GELİŞİM KURSU (02-04 NİSAN 2021)

il hakemi_kokard
02-04 Nisan 2021 tarihlerinde Ankara'da Hakem Gelişim Kursu yapılacaktır. Kursa katılmak isteyenlerin kurs katılım bedelinin (275 TL) yatırıldığına dair banka dekontu ile diğer belgeleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermeleri durumunda kursiyerlerin kayıtlarına ilişkin listeye eklenecektir.

Kurs, Federasyonumuz COVID-19 Çalışma Prensipleri Komisyonu'nun almış olduğu tavsiye kararlar doğrultusunda düzenlenecektir.
Başvuru koşullarını ve kurs öncesinde, kurs yöneticisine teslim etmeniz gereken evrakları görmek için Rehber ve Hakem Kursları Hakkında Bilgilendirme web sayfalarını lütfen dikkatle okuyunuz.
İlin hakem ihtiyacı ve kursa kayıt yaptıran kişi sayısı göz önünde bulundurularak, kursun düzenleneceği ilde ikamet eden bireylere kayıt önceliği verilecektir.

Detaylar için TIKLAYINIZ... /