Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

ORMANSPOR-ANADOLU EFES BASKETBOL MAÇI

1 ormanspor_slider_efes_png_1578580218
12 Ocak 2020 Pazar günü Ankara Spor Salonunda oynanan Ormanspor- Anadolu Efes Basketbol maçına Ankara Satranç Ailesi olarak birlik ve beraberlik içerisinde Satrancın gücünü göstererek, maçta Ankara Kulübü olan Orman Sporu büyük bir coşkuyla yalnız bırakmayan satranç ailemize teşekkür ederiz. 

Katkılarından dolayı Orman Genel Müdürü Bekir Karacabey’e, Orman Spor Kulübü Başkanı Şahin Albay’a, Orman Spor Kulübü 2.Başkanı Mehmet Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerine, Orman Genel Müdürlüğü Bürokratlarına çok teşekkür ederiz.

Ankara Satranç İl Temsilciliği
 


IMG-20200112-WA0021 IMG-20200112-WA0014 IMG-20200112-WA0018 IMG-20200112-WA0022

2019-2020 TÜRKİYE KÜÇÜKLER, YILDIZLAR VE EMEKTARLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU

duyuru18-25 Ocak 2020 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 2019 -2020 Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Şampiyonalarına Ankara’dan katılacak olan sporculara valilik onayı alınacaktır.
Sayın velilerimiz, turnuvalara kayıt yaptırmış olsanız bile "Veli İzin Formunu" doldurup teslim etmediğiniz taktirde sporcunuz ilgili şampiyonaya katılamayacaktır.
Önemle duyurulur.

Yaş grupları Türkiye Satranç şampiyonasına katılacak olan sporcuların kafile halinde gidilmesi durumunda aynı araçla velilerin de gitmeleri mümkün olacaktır. 
Kafile aracının kalkış yeri ANKARA TREN GARI, varış yeri ise Antalya’da TSF'nin belirlediği oteller olacaktır. Ulusoy Otobüs Firmasının (2 + 1)  koltuklu 40 kişilik otobüsleri ile Gidiş – Dönüş 180 TL dir.
Katılımcıların otobüsle ilgili rezervasyonlarını Ankara Satranç İl Temsilciliği  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   adresine e -postayla veya 0530 770 65 06 numarayı arayarak bildirmeleri gerekmektedir.

Otobüs Katılım Formu Tıklayınız (EK 4 )

17.01.2020  Cuma Günü  Ankara Gar Kalkış Saati        : 23:45

25.01.2020  Cumartesi Günü  Maritime Pine Beach Otel   Belek Otel Kalkış Saati   : 15:00 

,LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMLARI DOLDURUNUZ...!

KÜÇÜKLER ve YILDIZLAR ŞAMPİYOLARINA KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ (EK 1)
EXCEL 
FORMUN DOLDURULARAK  " Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " ADRESİNE E-POSTA OLARAK ATILMASI GEREKMEKTEDİR.

18 YAŞINDAN KÜÇÜK KENDİ İMKÂNLARIYLA GİDECEKLER İÇİN VELİ İZİN
DİLEKÇESİNE TIKLAYINIZ ( EK 2 )

KAFİLE İLE BERABER SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN VELİ İZİN

DİLEKÇESİNE TIKLAYINIZ ( EK 3 )

EK-2 ve 3 'teki FORMLARIN DOLDURULARAK ANKARA GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR ŞUBE GÖREVLİSİ ESER KARA’YA EN GEÇ 10.01.2020 TARİHİNE KADAR TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR.

2. KADEME VE ÜZERİ ANTRENÖRLERİMİZİN DİKKATİNE

egitimYurt genelinde açılması planlanan Antrenörlük kurslarımızda görev almak isteyen 2. Kademe ve üzeri eğitmenlerimiz için Eğitim Kurulumuz tarafından yakın zamanda çeşitli illerimizde Eğiticilerin Eğitimi Semineri  planlanmaktadır. 
Daha önceki senelerde gerçekleşen seminerlerin geçerlilik süresi dolmuştur. 
Oluşturulacak veri tabanı ve planlanan seminerler için kriter çalışmalarına yardımcı olmanız adına ekteki formu doldurarak  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  adresine excel olarak göndermenizi rica ederiz.
Antrenör Bilgi Formu

GEÇMİŞ OLSUN

20191104 215549

Polatlı Satranç İlçe Temsilcimiz Erkan Türkmen kalp krizi geçirmiştir. Kriz sonrasında kalp ameliyatı olan Türkmen'in sağlığı şu anda iyi durumdadır. Evinde istirahat eden arkadaşımıza ve ailesine geçmiş olsun diyerek, acil şifalar diliyoruz. En kısa zamanda aramızda görmek istiyoruz.( Erkan TÜRKMEN 0553 4707352)  

Ankara Satranç Ailesi

TURNUVALARLA İLGİLİ DUYURU

resmilogoSevgili Satranç Severlerin Dikkatine;
Bilindiği üzere, Satranç Turnuvalarımızın yapılacağı salonları bulmakta sıkıntı yaşamaktaydık. Ankara İl Temsilciliğimizin uzun uğraşları neticesinde, Ankara Tren Garı İşletmeciliği Anonim Şirketi (ATG AVM) ile yapılan protokolle iki yıl süreyle “SATRANÇ TURNUVALARI” ATG AVM’ de yapılacaktır.
Tüm satranç severlerin; Satranç Turnuvalarının ATG AVM’ de sürekli yapılabilmesi için sporcuların turnuva alanı, turnuva sahası, masa ve sandalyeleri, WC’ leri daha temiz kullanacaklarına, tüm velilerimizin çocuklarına sahip çıkma konusunda biraz daha özen göstereceklerine yürekten inanıyoruz.
Tüm Satranç Sporcularının; Turnuva kayıtlarını İl Temsilciliğimizin sitesinden yaptıktan ve herhangi bir nedenle ilgili turnuvada oynayamayacak olması durumunda; Turnuva gününden en az üç gün önce kayıtlarını sildirilmesi için; Turnuva Direktörü/Ankara Satranç İl Temsilcilisi ya da o turnuvada görev alacak Başhakem’ e bilgi verilmesi önem arz etmektedir. Çünkü turnuvaya kayıt yapan sporcu sayısına göre hakem atamaları yapılmakta; satranç saati, satranç takımı tahsis edilmekte ve masa – sandalye kiralanmaktadır.
Turnuvalar için ATG AVM’ de yer tahsis eden ATG AVM’ nin yöneticilerine Ankara Satranç Ailesi olarak çok teşekkür ederiz.