Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

2014 Ankara Yöresel Lig

    
              2013-2014 Ankara Yöresel Lig tamamlanmıştır.
                 Antrenörlüğünü Sertan Çobanoğlu ve Ahmet Reha Han'ın, kaptanlığı Mahmut&İbrahim Yüksel kardeşlerin yaptığı Genç Akademisyenler Eğitim Kültür ve Araştırma Kulübü bütün maçlarını kazanarak 1 tur önceden şampiyonluğunu ilan etti. Ödüllerini ise Kıraç Eğitim Kurumları İnci Koleji Kurucu Temsilcisi Yahya Kıraç  ve Genç Akademisyenler Eğitim Kültür ve Araştırma Kulübü Başkanı Murat Şahin 'den aldılar. Türkiye Kulüpler Şampiyonası'nda Ankara'yı temsil edecek Genç Akademisyenler Eğitim Kültür ve Araştırma Kulübü'ne başarılar diliyoruz.
              İkinci sırada ise 1 beraberlik 1 yenilgi ile Arda Efe Okay'ın kaptanlık yaptığı Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü yer aldı. Ödüllerini Uğuray Özalp'ten alan sporcularımız da ilimizi Türkiye Kulüpler Şampiyonası'nda temsil edecek ikinci kulüp olmaya hak kazandı. Orta Doğu Teknik Üniversitesi Spor Kulübü'ne Türkiye Kulüpler Şampiyonası'nda başarılar diliyoruz.
              Kaptanlığını Cumali ÜNVER'in yaptığı ABC Spor Kulübü ise 10 puanla üçüncü sırada yer aldı. Ödüllerini FA Fatma YILMAZ'dan alan sporcularımıza başarılar diliyoruz. 
              Turnuvayı tamamlayan tüm kulüp oyuncularına,kulüp başkanlarına, velilerimize,turnuvayı sağlıklı bir şekilde bitiren hakemlerimize teşekkür ederiz.
              Ankara Yöresel Lig sonrası kulüp oyuncularına ve velilerine yapılan Ankara Kulüpler Yıldırım Şampiyonasında ise birinci Özgür Akman'ı , ikinci Metin Oğuz'u , üçüncü İlgin Ege Okay'ı ve üçüncülüğü paylaşan Burak Özalp ve Onur Uygur'u kutluyoruz.
              Takım olarak birinci Orta Doğu Teknik Üniversitesi, ikinci ABC Spor Kulübü , üçüncü ise Ankara Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü olmuştur.
               Turnuvaya katılan tüm sporculara ve emeği geçen hakem ve görevlilere teşekkür ederiz. 

Ankara Ligi ampiyonu Gen Akademisyenler 18 Mays 2014 4Ankara Ligi ampiyonu Gen Akademisyenler 18 Mays 2014 3

               

           ANKARA YÖRESEL LİG                                                    
 
         TAKIM LİSTELERİ:


              Listeler       

              Yaş Grupları Listesi

               
           YÖNERGE:

               Türkiye Kulüpler Şampiyonası Yönergesi

            
             
EŞLENDİRME / SONUÇ:
              1 2 3 4 5 6 7

          FINAL_SIRALAMA

          ELO RAPORU  

          ANKARA KULÜPLER YILDIRIM ŞAMPİYONASI

          BİREYSEL SIRALAMA

          TAKIM SIRALAMASI

          ÇAPRAZ TABLO

          ELO RAPORU