Ankara İl Temsilciliği Logo banner isbank

TSF Ankara

2017-2018 TÜRKİYE KÜÇÜKLER VE YILDIZLAR ŞAMPİYONASI İÇİN DUYURU...!

        20-26 Ocak 2018 tarihlerinde Antalya'da yapılacak olan 2017 - 2018 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Şampiyonalarına Ankara’dan katılacak olan sporculara valilik onayı alınacaktır.

        Sayın velilerimiz, kayıt yaptırmış olsanız bile "Veli İzin Formunu" doldurup teslim etmezseniz sporcunuz şampiyonaya katılamaz.

Önemle duyurulur.
 
DUYURU: Yaş grupları Türkiye Satranç şampiyonasına katılacak olan sporcuların kafile halinde gidilmesi durumunda aynı araçla velilerin de gitmeleri mümkün olacaktır. Kafile aracının kalkış yeri ANKARA TREN GARI, varış yeri ise Antalya’da TSF'nin belirlediği oteller; Beldibi, Göynük ve Kemer Otelleri olacaktır. Ulusoy Otobüs Firmasının 2 + 1 40 kişilik otobüsleri ile Gidiş – Dönüş 150 TL dir. Katılımcıların Otobüsle ilgili rezervasyonlarını Ankara Satranç İl Temsilciliğine   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  -posta yoluyla veya 0530 770 65 06 numarasını arayarak bildirmeleri gerekmektedir. 

Otobüs katılım formu Tıklayınız…( EK 6 ) 19.01.2018  Cuma Günü  Ankara Gar Kalkış Saati        : 23:45 

26.01.2018  Cuma Günü  Kemer Otogar Kalkış Saati    : 18:30 


AŞAĞIDAKİ FORMLARI LÜTFEN DOLDURUNUZ...!KÜÇÜKLER ŞAMPİYONASINA KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ...( EK 1 )-(FORMUN DOLDURULARAK    " Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. "ADRESİNE E-POSTA OLARAK ATILMASI GEREKMEKTEDİR.)

 

YILDIZLAR ŞAMPİYONASINA KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ... ( EK 2 )-(FORMUN DOLDURULARAK    " Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. " ADRESİNE E-POSTA OLARAK ATILMASI GEREKMEKTEDİR.)

 


18 YAŞINDAN KÜÇÜK KENDİ İMKANLARIYLA GİDECEKLER İÇİN VELİ İZİN DİLEKÇESİNE TIKLAYINIZ... ( EK 3 )-( FORMUN DOLDURULARAK ANKARA GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR ŞUBE GÖREVLİSİ ESER KARA’YA EN GEÇ 05.01.2018 TARİHİNE KADAR TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. )


KAFİLE İLE BERABER SEYAHAT EDECEK 18 YAŞINDAN KÜÇÜKLER İÇİN VELİ İZİN DİLEKÇESİNE TIKLAYINIZ... ( EK 4 )- ( FORMUN DOLDURULARAK ANKARA GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ SPOR ŞUBE GÖREVLİSİ ESER KARA’YA EN GEÇ 05.01.2018 TARİHİNE KADAR TESLİM EDİLMESİ GEREKMEKTEDİR. )


SPORCU KAFİLESİ SEYAHAT YÖNERGESİ İÇİN TIKLAYINIZ... ( EK 5 )